Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Soutěž Litomyšlské lázeňské prameny pokračuje i v roce 2020!

31.5.2020

K lázním patří neodmyslitelně i léčivé prameny. Takovým pramenem však nemusí být jenom voda z termálního zdroje, duši léčí především pozitivní energie, zklidnění, pozapomenutí na starosti a dobrá nálada. Někdy pomůže i dobré jídlo a pití. Zvláštní skupinou litomyšlských lázeňských pramenů jsou právě prameny gurmánské. Zájemci o tento druh pramenů budou moci až do konce roku 2020 navštěvovat restaurace a za konzumaci speciálně pro lázeňské hosty připravených nápojů či pokrmů sbírat razítka do svých hracích karet. Hrací kartu si můžete stáhnout v příloze této zprávy nebo na www.lazneducha.cz či www.litomysl.cz.

Pro zařazení do slosování budete potřebovat minimálně 5 razítek z 30 uvedených litomyšlských pramenných míst. Objednáte-li si na daném místě speciálně pro vás připravený lázeňský nápoj či pokrm, získáte razítko do hrací karty. Po splnění podmínky nám vyplněnou hrací kartu zašlete mailem na adresu lazneducha@litomysl.cz, kartu můžete doručit i poštou nebo osobně na adresu Město Litomyšl, Odbor kultury a cestovního ruchu, Bří Šťastných 1000, Litomyšl.

Do losování o hodnotné ceny budou zařazení ti, kteří zašlo správně vyplněnou hrací kartu nejpozději do 31. prosince 2020. Losovat se bude z těchto soutěžících a zcela výjimečně i z těch, kteří hrací kartu poslali do 31. prosince 2019. Jedinou podmínkou je, aby soutěžící ochutnal minimálně 5 gurmánských pramenů. Vítězové budou odměněni hodnotnými cenami poslední dubnovou sobotu 2021 v rámci Zahájení litomyšlské lázeňské sezóny. Výherci budou o výhře informováni minimálně 15 dní před konáním akce.        

Dokumenty