Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Soutěž České inspirace má vítěze!

27.6.2012

Soutěž „Česká inspirace – města plná života“ již má své vítěze. Vyhlášeni byli v polovině června v rámci festivalu Arts&film v Telči. Soutěže na www.ceskainspirace.cz se zúčastnilo celkem 870 lidí. Z toho 568 zodpovědělo kvízové otázky správně a postoupili do slosování o osm velmi hodnotných cen mezi kterými nechyběly ani oblíbené víkendové pobyty či řada volných vstupenek na nejrůznější kulturní akce. Pokud však nejste mezi šťastnou osmičkou, nezoufejte. Začátkem července vyhlásíme další kolo soutěže, budete mít druhou šanci. Díky soutěži a webové kampani, která soutěž doprovázela došlo k několikanásobnému zvýšení návštěvnosti webu www.ceskainspirace.cz.

Česká inspirace však nepodceňuje ani tištěnou propagaci. Pozvánky na nejdůležitější akce v roce jsou nejen v tištěném kalendáři akcí, ale také v jednoduchém letáku, který byl vydán v nákladu 40 tisíc kusů. Distribuce probíhá jednak v členských městech, ale hlavně v síti Adujst Art, která čítá cca 100 distribučních míst v rámci celé České republiky.

Nezanedbatelná není ani prezentace pěti akcí z každého členského města na citylightech, které jsou umístěné v centru Prahy. Realizováno byla celkem 20 velkoplošných plakátů, které budou putovat po Praze v hlavní turistické sezóně. Cílem plakátů, kterých bylo ve formátu A2 vytištěno celkem 1.000 kusů, je nalákat na akce do měst České inspirace.

Na závěr připomeňme, která města jsou pod krásným názvem Česká inspirace skryta. Jde o Hradec Králové, Cheb, Jindřichův Hradec, Kutnou Horu, Litomyšl, Poličku, Telč a Třeboň. Nechte se inspirovat i Vy, přijměte pozvání k návštěvě a prožijete nezapomenutelné chvíle při hudebních a divadelních festivalech, tanečních přehlídkách a zajímavých výstavách.