Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Na veletrhu Holiday World měl premiéru leták s názvem 8 x 8 TOP akcí České inspirace

27.2.2019

Veletrhy cestovního ruchu mají v oblasti prezentace destinací stále nezastupitelnou roli. Materiály z měst České inspirace nechybí ani letos na těch nejvýznamnějších českých i zahraničních akcích.

Pražský veletrh Holiday World je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. Právě zde členská města České inspirace představila své novinky pro letošní sezónu.

Česká inspirace je sdružení osmi historických měst, která lákají návštěvníky nejen na nesmírné architektonické a umělecké dědictví, ale také na bohatý kulturní život. Proto potenciálním návštěvníkům nabízíme i pro rok 2019 materiál s názvem 8 x 8 TOP akcí České inspirace. Každé město vybralo osm svých nejvýznamnějších akcí a vznikla tak parádní nabídka a celkem 64 důvodů k návštěvě inspiračních měst.  

Materiál je v česko-anglicko-německé mutaci a kromě přehlídky akcí, řady překrásných fotografií a kontaktů na informační centra obsahuje také tabulku vzdáleností. Tato praktická pomůcka cestovatelům prozradí nejen počet kilometrů z města do města, ale také přibližný počet hodin, za který se dá daná vzdálenost ujet.        

Od 1. do 3. března naleznete společnou expozici České inspirace a Českého dědictví UNESCO také na veletrhu Dovolená v Ostravě, o týden později nás čeká veletrh Infotour v Hradci Králové a v polovině března veletrh v Jablonci nad Nisou.

Součástí prezentačních aktivit jsou samozřejmě i oblíbené Rychlokvízy a další drobné soutěže na místě.                                                                                     

Dokumenty