Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Města České inspirace inspirují v kalendářích

22.11.2013

Svazek obcí Česká inspirace láká návštěvníky do osmi z nejkrásnějších českých měst především na tzv. živou kulturu. Také proto je v oblasti propagace každoročně nosným materiálem kalendář akcí České inspirace. V kalendáři akcí na rok 2014 se podařilo shromáždit více než 60 velmi inspirativních akcí. Namátkou jmenujme přehlídku uměleckých projektů Chebské dvorky, Kutnohorské léto, Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl, Prázdniny v Telči, oblíbený multižánrový festival Polička 555, Mezinárodní festival animovaného filmu Anifilm v Třeboni, Operu na zámku Jindřichův Hradec či festival Jazz Goes To Town v Hradci Králové. Leták je vydán v česko-anglicko-německé mutaci a samozřejmostí je řada překrásných fotografií z jednotlivých akcí. Distribuce materiálu, který byl vydán v nákladu 15 tisíc kusů, bude zahájena již začátkem prosince letošního roku.

Doslova horkou novinkou je stolní kalendář na rok 2014 s názvem Česká inspirace - osm z nejkrásnějších českých měst. Důkazem, že podtitul kalendáře mluví pravdu, je celkem 53 překrásných fotografií ze všech osmi členských měst České inspirace. Ve stolním kalendáři představujeme největší atraktivity našich měst, ale také nejdůležitější akce. Součástí kalendária je i avízo na několik desítek kulturních akcí, které by vám v roce 2014 neměly uniknout. Věříme, že vám tento pestrý kalendář bude dělat radost celý příští rok a v ideálním případě pro vás bude inspirací k návštěvě alespoň některých našich měst.

Nechte se tedy inspirovat a prožijte nezapomenutelné chvíle při hudebních a divadelních festivalech, tanečních přehlídkách a zajímavých výstavách.