Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

„Litomyšlská účtenkovka“ aneb Litomyšlané sobě!

31.5.2020

Také jste rádi, že už otevřeli vaši oblíbenou restauraci, hospůdku nebo bar? Město Litomyšl se rozhodlo právě tyto litomyšlské podniky, ve kterých se vaří a které musely mít několik týdnů zavřené dveře, alespoň maličko podpořit. Ale bez vás, návštěvníků, to nepůjde!

Jak by se vám líbilo, kdyby vám oběd, svačinu či večeři uhradilo město Litomyšl? Může být! Stačí jen trochu štěstí. Od chvíle, kdy bude umožněno otevření interiérů restaurací a hospod, můžete sbírat účtenky v provozovnách, která splňují podmínky pohostinství za oběd, večeři nebo svačinku. Účtenka nemusí být registrována v systému EET, stačí nám jakékoli potvrzení, že jste v dané provozovně utratili konkrétní obnos. Hrát může kdokoli – podmínkou je navštívit alespoň dva různé podniky s jedním soutěžním formulářem - tedy poslat minimálně dvě účtenky v celkové hodnotě 500 Kč (v součtu, včetně DPH). Tedy pro upřesnění - účtenek i navštívených podniků může být víc – jejich součet však musí být minimálně 500 Kč a podniky musejí být alespoň dva. Průvodní formulář je součástí přílohy této zprávy nebo si jej můžete vyzvednou v informačním centru.

Vyplněné formuláře zasílejte nejpozději do konce prázdnin na adresu Město Litomyšl, Odbor kultury a cestovního ruchu, Bří Šťastných 1000, případně je nechte v zalepené obálce označené heslem „účtenkovka“ v informačním centru na Smetanově náměstí nebo na podatelně Městského úřadu Litomyšl.

První víkend v září budeme na plánované celoměstské veselici s pracovním názvem Lázeňský gastrovíkend losovat výherce v celkové hodnotě 20.000 Kč. V případě, že nám vládní nařízení tuto akci nedovolí uspořádat, vylosujeme výherce na říjnové tiskové konferenci.

Útratu u každého výherního formuláře sečteme a zašleme vám jako dárek přímo na váš bankovní účet.

Tak tedy pozor – tentokrát se šetřit nevyplácí. Čím více utratíte, tím více můžete vyhrát zpět! A zároveň podpoříte vaši oblíbenou restauraci a to se počítá, co říkáte?  

Dokumenty