Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Druhé kolo kvízové soutěže odstartováno!

24.7.2012

„Česká inspirace - města plná života“ - takový je název soutěže, kterou vyhlásilo sdružení Česká inspirace v únoru na veletrhu Holiday World. První kolo soutěže již má své vítěze. Vyhlášeni byli v polovině června v rámci festivalu Arts&film v Telči. Kvízové soutěže, která probíhala výhradně na webu www.ceskainspirace.cz, se zúčastnilo celkem 870 lidí. Toto číslo nás mile překvapilo a hned jsme začali připravovat další kolo.

Druhé kolo bylo odstartováno začátkem července a potrvá až do 31. ledna 2013. Podmínky účasti v soutěži jsou opět velmi jednoduché. Stačí do 31. ledna 2013 vyplnit jednoduchý kvíz umístěný na webových stránkách http://www.ceskainspirace.cz/soutez2012-2/ a pak si při troše štěstí čekat na  některou z výher a prožít spoustu zajímavých chvil ve městech České inspirace.

Vyrazit budete moci na víkendový pobyt do Chebu, budete mít jedinečnou příležitost prohlédnout si Kutnou Horu z paluby letadla nebo získat golfové minimum na Šiškově mlýně u Telče. V litomyšlské restauraci Bohém, která je součástí čtyřhvězdičkového designového hotelu Aplaus na vás čeká výborná večeře a poté si můžete prohlédnout expozici soch Olbrama Zoubka v zámeckém sklepení. S rodinou si také můžete užít den v Rodinném zábavním parku Tongo v Hradci Králové nebo se naučit tkát v Domu gobelínů, který se nachází v Jindřichově Hradci. Zdá se vám to málo romantické? Potom nezbývá, než si přát, abyste vyhráli například volňásky do věže kostela sv. Jakuba v Poličce, kde se narodil Bohuslav Martinů nebo vstupenky na komentovanou prohlídku města Třeboň s baterkou a za úplňku.         

Bojíte se, že na vás budou otázky těžké? Žádné strachy, všechny odpovědi naleznete na webu. Ale pro představu vám několik otázek prozradíme a uvidíte, že se opravdu není čeho bát. Tak například na soutoku kterých řek leží město Hradec Králové? Co je to FIJO? Který známý kuchař či kuchařka je výrazně spojen/a s městem Litomyšl? Že už znáte odpovědi? Tak hurá na další otázky.          

Předání cen proběhne v rámci únorového veletrhu Holiday World v Praze. Výherci budou informováni o své výhře předem e-mailem tak, aby se mohli slavnostního předání cen osobně zúčastnit.