Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Česká inspirace ve finále Tourpropag Písek 2013

30.10.2013

Sada tištěných propagačních materiálů s názvem Česká inspirace - města plná života se dostala do finále a byla dávána všem účastníkům 17. národní přehlídky propagačních materiálů za vzor a inspiraci. Sada obsahovala image brožuru, brožury Inspirace pro milovníky umění, Inspirace pro rodiny s dětmi, sadu plakátů, leták Česká inspirace - města plná života, záložky, kalendář akcí a mapu ČR s vyznačením měst České inspirace. Porota posuzovala celkem 66 přihlášených soutěžních kolekcí v kategorii Soubor tiskovin a 41 přihlášek v kategorii Synergie tištěných materiálů a elektronických médií. 
„Porota měla při hodnocení nelehkou roli, protože materiály byly velmi různorodé – od souborů zaslaných malými sdruženími až po prezentace velkých destinačních společností, od propagačních materiálů veřejnoprávních subjektů po komerční materiály,“ říká Eva Frindtová, vydavatelka COT media s.r.o a předsedkyně poroty a pokračuje:“V soutěži se objevili jak známí matadoři, tak nové subjekty, z nichž některé překvapily a prosadily se až na oceněná místa. Ukázalo se, že i méně známé a menší destinace s nižšími rozpočty mohou s potřebnou dávkou entusiasmu vytvořit skvělé propagační materiály.“
Příkladem menší destinace, která byla v rámci slavnostního večera v Písku oceněna a odvezla si 2. místo v kategorii Synergie tištěných materiálů a elektronických médií, je právě Českomoravské pomezí. Oceněna byla provázanost www.ceskomoravskepomezi.cz, www.facebook.com/ceskomoravskepomezi, www.geofun.cz a tištěných materiálů. V pomyslné kategorii matadorů zmiňme spřátelený svazek obcí České dědictví UNESCO, který si odnesl Zvláštní cenu poroty za kontinuálně vysokou kvalitu propagačních materiálů v kategorii Soubor tiskovin. Věříme, že kvalitně připravené materiály jsou dobrým základem pro nalákání návštěvníků do našich měst.