Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Novoroční koncert kapely The People

25.11.2020

Současná situace ohledně pandemie koronaviru se stále projevuje také v oblasti kultury. Přesto v těchto dnech pracovníci Tylova domu připravují a plánují program, který by měl po jejím odeznění opět co nejvíce obohatit volný čas nejen obyvatel města. Novoroční koncert je jednou z prvních akcí, která je připravena na začátek příštího roku.

V sobotu 9. ledna vystoupí ve velkém sále Tylova domu mladá, dynamická a energická kapela The People, v programu složeného výhradně ze skladeb, které nazpívali naši interpreti. V hodinovém koncertu tak pod vedením Tomáše Kašníka zazní skladby, upravené v aranžmá pro bigband, které jsou známé například v podání Waldemara Matušky, Hany Hegerové, Marie Rottrové, ale také Jana Kalouska a Ilony Csákové.

Program bude zároveň věnován i vzpomínce na zpěváka Karla Gotta. Proto i jeho písně budou mít v tomto koncertu velké zastoupení. Předprodej vstupenek bude dle rozvolnění preventivních opatření následně zahájen v Informačním centru Polička. Začátek je v 19 hodin.

(sáň)

zdroj: Město Polička

Objekty

Obrázek