Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Poličský Colour Meeting bude

1.6.2020

Pokud jezdíte v létě na festivaly, nebo aspoň k nám do Poličky, určitě s napětím sledujete, jak se ruší jeden festival za druhým. Být malý má někdy své výhody, proto vám s radostí oznamujeme, že Colour Meeting má stále naději na proběhnutí. Pokračujeme v přípravách.

Bohužel ani nám se ale nevyhnuly některé problémy, které byly jedním z důvodů pro zrušení některých jiných festivalů. Kvůli cestovním omezením, hygienickým předpisům a karanténě je velmi komplikované, prakticky téměř nemožné, dostat sem zahraniční umělce. Několik z nich z velmi blízkého zahraničí jsou zatím ještě ve hře, nikdo však nemá jasné informace. Připravte se na neobvklý, ryze český, domácí ročník.

Kdo nás tedy jistě čeká?

Lenka Dusilová - sólo, Zvíře jménem podzim, Letní kapela, Hm…, David Pomahač, Čavalenky (SK), Zabelov Group, Post_hudba, Ilaey (TUR), Jan Fic & Město, LEE, Divadlo Pruhované panenky, Divadlo Líšeň, Divadlo Líšeň a Divadelní společnost Kejklíř. A to není zdaleka vše, sledujte náš web a sociální sítě. Prodej vstupenek od 1. 6. 2020 do 23. 7. cena permanentky na dva dny 550 Kč.

zdroj: Město Polička

Obrázek

Příslušné akce

  • 24.7.2020 - 25.7.2020
Colour Meeting 2020 Polička