Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Telč - driving range/odpaliště, 18 jamkové golfové hřiště - Vanov

Vanov 21, 588 56 Telč

Do malebné krajiny nedaleko Telče (památka Unesco) je posazen golfový areál. Na ploše 70 hektarů je vystavěno 18 jamkového hřiště mezinárodních parametrů. Od roku 2005 je v provozu prvních 9 jamek. Kompletní osmnáctka se otevírá v květnu roku 2006. Každá jamka hřiště, které je umístěno v mírně zvlněné krajině s množstvím vodních ploch a vzrostlých lesů, je osobitým způsobem zajímavá a postupně překvapí hráče něčím jiným... celý popis

Do malebné krajiny nedaleko Telče (památka Unesco) je posazen golfový areál. Na ploše 70 hektarů je vystavěno 18 jamkového hřiště mezinárodních parametrů. Od roku 2005 je v provozu prvních 9 jamek. Kompletní osmnáctka se otevírá v květnu roku 2006.
Každá jamka hřiště, které je umístěno v mírně zvlněné krajině s množstvím vodních ploch a vzrostlých lesů, je osobitým způsobem zajímavá a postupně překvapí hráče něčím jiným. Perlou hřiště je nádherný výhled na tři kilometry vzdálenou Telč. Hráči mají k dispozici klubovnu, driving range, dva cvičné greeny a bunker play. Samozřejmostí je půjčovna holí a vozíků, obchod s golfovými potřebami a golfová škola.
Domovské právo ke hřišti patří Golf Clubu Telč.
Úroveň nového areálu je srovnatelná s vyhlášenými hřišti v České republice. Co se ale úplně vymyká českému standardu je zázemí areálu.V jeho samotném srdci se nachází barokní mlýn, kdysi největší v celém Rakousku-Uhersku. Po rekonstrukci zde vznikl po stránce funkční i architektonické zcela mimořádný komplex – hotel Šiškův mlýn, poskytující nejen služby ubytovací a stravovací, ale umožňující vzdělávací, společenské, sportovní a rekreační aktivity. Monumentální stavba je samozřejmě v plném provozu, nabízí čtyřhvězdičkové ubytování, kongresové centrum, tenisové kurty, bowling. Najdete zde bazén, fitness, saunu a solárium, hřiště pro petanque či půjčovnu kol.

Telefon: 724 322 763
E-mail: telc@golftelc.cz
Web: golftelc.cz/rezervace
GPS: 49°12'43.94"N 15°25'21.5"E
567 m nad mořem


Zpět na informace o objektu
Souřadnice: 
 
 

Informace

Kategorie 18 jamkové golfové hřiště, driving range/odpaliště
Služby cvičný bunkr, golfové kurzy, klubové prostory, pro shop (obchod) , půjčovna elektrických ručních vozíků, půjčovna golfových holí, půjčovna motorových vozíků, půjčovna ručních vozíků, šatna, sprcha, trenér
Jazyky personálu anglický, český, německý
Akceptované platby EuroCard / MasterCard, hotově české koruny, hotově euro, VISA, VISA Electron
Rok výstavby 2005
18 jamkové golfové hřiště
Otevřeno v období
  • 1.4.-31.10. Po-Ne 08:00-19:00
Délka (v metrech) 6252
PAR 72
driving range/odpaliště
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)

Dostupnost

Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště