Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyMoravskoslezskoČeské BudějoviceUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Soutěž o nejkrásnější fotografii z měst České inspirace

31.10.2018

 

Možná jste již zaznamenali, že byla zřízena facebooková skupina „Česká inspirace – města plná života“. Právě v této skupině se v prosinci odehraje velká bitva o nejkrásnější fotografii z měst České inspirace. Jak to celé bude probíhat a co můžete vyhrát?

Pravidla jsou jednoduchá. Pokud si myslíte, že nejkrásnější fotografie z měst České inspirace – tedy z Hradce Králové, Kutné Hory, Chebu, Telče, Třeboně, Poličky, Jindřichova Hradce či Litomyšle se povedla právě vám, pošlete ji na e-mailovou adresu ceskainspirace@litomysl.cz (do velikosti 2 MB). Zasláním fotografie zároveň vyjadřujete souhlas s jejím zveřejněním ve facebookové skupině „Česká inspirace – města plná života“. Čas máte do konce listopadu letošního roku. V sobotu 1. prosince budou všechny došlé fotografie vyvěšeny ve facebookové skupině a členové budou dávat palce nahoru těm obrázkům, které se jim budou líbit. Majitelům osmi fotografií s největším počtem lajků zašleme stolní kalendář na rok 2019 s názvem „Užijte si města UNESCO a České inspirace“, ve kterém je i řada pozvánek na kulturní akce. Hlasování skončí ve středu 2. ledna 2019.