Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Litomyšlské zámecké sklepení v moci pekelné

01.11.2017

Od 2. do 5. prosince 2017 ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli opět moc pekelná. I tento rok se děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila. Nejednou si Lucifer radostí odplivnul a dupnul kopytem! Čerti dobře ví, že Míša pořád kouká do tabletu, Pepík nedělá včas úkoly, Jana nechce v jídelně jíst zeleninu a že Jenda doma neuklízí a nepomáhá mamince... To bude dušiček!

Ale děti, nebojte se, pohádky mají obvykle dobrý konec. Čerti v čele s Luciferem, andílci a sv. Mikuláš budou návštěvníky bavit během padesátky představení. V rámci patnáctiminutové prohlídky pekelných slují čekají na zatracené duše různé nástrahy. „Pokud ale budou upřímně litovat svých hříchů, dojdou ke spáse a prožijí radost, když dostanou druhou šanci, aby na povrchu zemském své chyby napravily,“ říká Ivana Voříšková ze Smetanovy Litomyšle, o.p.s., která akci spoluorganizuje. Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku. Návštěvu pekla je možné rezervovat od 1. listopadu na www.smetanuvdum.cz . Na každý vypsaný termín bude k dispozici 30 vstupenek (on-line vždy 24 lístků). Ovšem i ti, kteří si termín nerezervují, mohou do pekla zajít. V pokladně zámeckého sklepení bude na každé představení k dispozici 6 vstupenek. O volných místech budou organizátoři informovat také prostřednictvím FB.

Jednotlivé časy představení a více podrobností naleznou zájemci na http://www.pekelnekralovstvi.cz. Akci Zámecké sklepení v moci pekelné společně pořádají Smetanův dům, Smetanova Litomyšl, o.p.s., Dům dětí a mládeže Litomyšl a Státní zámek Litomyšl.

zdroj: Českomoravské pomezí

Objekty

Litomyšlské zámecké sklepení v moci pekelné

Příslušné akce

  • 2.12.2017 - 5.12.2017
Zámecké sklepení v moci pekelné Nové okno. Litomyšl - zámecké sklepení (Litomyšl)